Страницы

30 квітня 2020 р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!


З 27 квітня до 31 травня 2020 року Покровський заклад загальної середньої освіти  розпочинає прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік.
Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Згідно з даним документом, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах закладу, то не пізніше 01 червня зараховуються усі діти, документи яких були подані у заклад. Якщо ж станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:
до 01 червня включно зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);
до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до норм чинного законодавства.
Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до школи, тому рекомендуємо скористатися дистанційним засобом подачі заяви для вступу Вашої дитини до 1 класу зручним для Вас способом.
І спосіб. Відправити на електронну адресу закладу такі скановані копії документів:
-            заяву одного з батьків дитини;
-            свідоцтво про народження дитини;
-            медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливістю або після завершення карантину);
-            документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з її батьків або інший документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти. Інформація про територію обслуговування закладу освіти розміщена на його офіційному сайті.
ІІ спосіб. Зареєструватися в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  за посиланням  https://school.isuo.org   та подати заяву і відповідні документи (Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти).


Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.


Немає коментарів:

Дописати коментар