Страницы

30 квітня 2022 р.

Батькам майбутніх першокласників!

 Розпочато прийом документів для зарахування до першого класу Покровського ЗЗСО І-ІІ ступенів – філії Бережинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2022/2023 навчальний рік.

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року  № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року (далі – Порядок), наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

 Документи, які необхідні для зарахування до 1-го класу:

 До заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за   № 794/18089.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу, діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину та воєнного стану унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до закладу освіти, рекомендуємо скористатися дистанційним способом подачі заяви для вступу Вашої дитини до 1 класу зручним для Вас способом: відправити на електронну адресу закладу скановані копії документів або скористатися VIBER чителька, яка здійснює набір учнів до першого класу – Демідова Людмила Володимирівна (к. т. 0509040627)).

 Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.

                                                                                               З повагою адміністрація закладу

              

Немає коментарів:

Дописати коментар